دوره فنی حرفه ای آموزش میکروپیگمنتیشن

آموزش میکروپیگمنتیشن در تهران

آموزش میکروپیگمنتیشن در تهران: برای شرکت در دوره ها و کلاس های میکروپیگمنتیشن در تهران ، می توانید در کلاس های ماهیانه و فصلی آموزشگاه کلبه آرزو که توسط مدرس فنی حرفه ای برگزار می شود شرکت کنید و اقدامات لازم برای دریافت مدرک فنی حرفه ای را انجام دهید. در ادامه به تشریح بیشتر این کلاس ها و دوره ها می پردازیم.

کلاس میکروپیگمنتیشن

آموزش میکروپیگمنتیشن در تهران با مدرک فنی حرفه ای

امروزه میکروپیگمنتیشن بعنوان یکی از زیر مجموعه ها و رشته های آرایش دائم محسوب می شود .انتقال رندگدانه ها به زیر پوست در لایه دوم با تجهیزات مخصوص ، عمل میکروپیگمنتیشن محسوب می شود که در زیبایی و تکامل دهی به ابرو ها ، لب ها و خطوط چشم کاربرد فراوانی دارد .البته همه توانایی میکروپیگمنتیشن فقط در خوزه زیبایی مطرح نیست بلکه کسانی که دچار سوانح و سوختگی می شوند و در ابروها و لب ها دچار مشکل ، میکرو به نوعی درمان محسوب می شود. ابزار ایمن ، و کاربرد رنگدانه های با کیفیت و طبیعی ، باعث شده که میکروپیگمنتیشن گوی سبقت را از تاتو و سایر روشهای ارایش دائم بگیرد و همیشه از استقبال زیادی برای شرکت در دروه های آموزشی آن ، وجود دارد.نکته مهمی که در کار میکروپیگمنتیشن ، سایه انداخته است مبحث ایمنی و سلامت کار است برای همین توصیه می شود از مراکز معتبر و دارای کارت مهارت فنی حرفه ای ، چه برای انجام خدمات چه برای آموزش بهره بگیرید.

آموزش میکروپیگمنتیشن در تهران

سرفصل کلاس ها و دوره های آموزشی

در این دوره بصورت تخصصی و حرفه ای تکینکهای HDLINE به هنرجو آموزش داده می شود . high definition (کیفیت بالا) شامل آیتمهای زیر می باشد :

 • برای ترمیم دائمی شکل ابرو
 • برای پوشش محل زخم، شکستگی و قسمت های فاقد مو
 • برای ایجاد ظاهر طبیعی در محل ابرو
 • برای ایجاد ابروهای پررنگ

این موارد بالا بیشتر به تکنیکها و مهارت های پیگمنتر و نحوه کارکردنش با دستگاه میکروپیگمنتیشن اشاره می کند. اما تکنیکهایی هم هستند در خصوص نحوه بکارگیری رنگدانه ها که شامل آیتمهای زیر می باشند.

 • نحوه ایجاد سایه-روشن در حاشیه ابرو
 • نحوه ایجاد تراکم و پررنگ شدن ابرو
 • نحوه ترمیم محل زخم یا شکستگی و قسمت¬هایی که مو قابلیت رشد ندارد
 • نحوه ایجاد ابروهایی با ظاهر کامل طبیعی و حجم دادن به ابرو
آموزش میکروپیگمنتیشن در تهران

آموزش میکروپیگمنتیشن در دوره مبتدی

آموزش میکروپیگمنتیشن در کلبه آرزو ، در دومرحله تئوری و عملی توسط مدرس سازمان فنی حرفه ای انجام می گیرد. در این دوره علاوه بهداشت و مباحث تئوری بصورت عملی هنرجو آموزش داده می شود :

اینرا هم بخوان :  بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران را معرفی می کنید؟

مراحل آموزش دوری مبتدی بصورت عملی بینگونه می باشد که .

 • 1- نمای اولیه ابرو با مداد آرایشی کشیده می شود.
 • 2- پس از تایید شدن توسط مربی به مرحله بعدی انتقال داده می شود.
 • 3- نحوه زدن ژل بی حسی و توضیحات مبسوط آن
 • 4- میکروپیگمنتیشن و روشهای ساده آن بطور کامل بصورت عملی انجام می شود
 • 5- بایدها و نبایدهای بعد از میکروپیگمنتیشن به هنرجو آموزش داده می شود که باید آنها را به مشتری آینده خود انتقال دهد.
آموزش میکروپیگمنتیشن در تهران

شهریه و هزینه دوره مبتدی

نام حرفهمیکروپیگمنتیشن
پیش نیازندارد
مدت زمان آموزش محدودبت زمانی نداریم.
شهریه کلاس گروهی800000 تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی1100000تومان
شهریه کلاس خصوصی1400000 تومان
تاریخ شروع دورهبا آموزشگاه هماهنگ شوید.

مزیت های شرکت دردوره های آرایشی کلبه آرزو

[elfsight_instagram_feed id=”3″]

 • نام و برند کلبه ارزو که خود موید اعتبار و ارزشمندی آموزشگاه می باشد. کلبه ارزو آموزشگاه یک ساله و دوساله نیست . بانو قهرمانی مدیریت آموزشگاه ، نامی است اشنا برای اکثر سالنداران و ارایشگران حرفه ای.
 • عدم داشتن محدودیت زمانی برای هنرجو. یعنی هنر جو تا هر زمانی که بخواهد می تواند در آموزشگاه تردد کند و مهارتهای خود را تکمیل کند.

تلفن ثبت نام : 09127009256

برخی سوالات شما

آموزش با مدرک فنی حرفه ای چگونه است؟

پس از طی کردن دوره های آموزش آرایش دایم در آموزشگاه کلبه ارزو و تاییدیه استاد برای امتحان تئوری به سازمان فنی حرفه ای معرفی خواهید شد و پس از امتحان و ثبت نمره شما ، مدرک فنی حرفه ای به شما تعلق خواهد گرفت .

آموزش میکروپیگمنتیشن فنی حرفه ای یعنی چه ؟

آموزش میکروپیگمنتیشن فنی حرفه ای همان آموزش با مدرک فنی حرفه ای است . علاقمندان به شرکت در این دوره آموزشی برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. 09127009256 قیمت پکیج کامل شامل تمام موارد بالا صددرصدتضمینی زیرنظر مربی فنی حرفه ای و ارائه مدرک فنی حرفه ای.

اینرا هم بخوان :  هزینه آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی حرفه ای
هزینه آموزش میکروپیگمنتیشن چقدر است؟

قیمت آموزش میکروپیگمنتیشن بصورت مبتدی و حرفه ای در پکیج های متفاوتی قرار می گیرد . و با توجه با افزوده شدن ایتمهای میکروبلیدینگ و فیبروز قیمتها متغیر خواهند بود. اما تعرفه ای آموزش میکروپیگمنتیشن کلبه آرزو در لول مبتدی ، طبق تعرفه های آرایش دایم سازمان فنی حرفه ای است .برای اگاهی از قیمتها و شرایط آنها با 09127009256 تماس بگیرید.

مراحل آموزش چقدر طول خواهد کشید؟

با تصمیمی که مدیریت آموزشگاه آرایشگری کلبه آرزو سرکار خانم قهرمانی گرفته اند در آموزشگاه برای هیچ یک از دوره های آرایشگری محدودیت زمانی نداریم. و هنرجو تا زمانی که احساس کند تمام مراحلی آموزشی را به خوبی فرا گرفته می تواند در آموزشگاه رفت و آمد و حضور داشته باشد. معمولا مدت زمان یادگیری در افراد مختلف متفاوت است. بعضی ها قدرت یادگیری فوق العاده ای دارند و سریع یاد می گیرند و بالعکس.

آموزش میکروپیـگـمنتیشن خط چشم هم دارید؟

خط چشم پایین بن مژه و پرپشت کردن مژه ریز مژه ترکیب رنگ و بر طرف کردن بد رنگی . شناخت سر کننده هاو….

آیا مدرک میکروپیگمنتیشن در خارج کشور اعتبار دارد؟

بله مدرکی که توسط سازمان فنی حرفه ای صادر می شود اگر توسط دارالترجمه رسمی ترجمه شود بعنوان مدرک بین المللی در بسیاری از کشورهای دنیا مورد تایید خواهد بود . در واقع چیزی که بعنوان آموزش میکروپیگمنتیشن با مدرک بین المللی می شنوید یک بخشی از آن همین است.

دوره میکـرو پیگمنتیشن ابرو شامل په آیتمهایی است ؟

9 روش تخصصی هاشور ابرو شناخت پوست ترکیب رنگها دکاپاژ روشن کننده دکاپاژ تغییر رنگ 3 روش ریموور کردن ابرو تئوری قوی پزشکی شناخت سوزن ها دلایل ریزش رنگ

چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟

بستگی به میزان علاقه و تمرین و پشتکارتون داره. بعداز آموزش ، شما نیاز دارید حتما روی مانکن، پوست مصنوعی و در نهایت مدل طبیعی کارکنید . هر چقدر شما سریع تر به این مرحله برسید که روی مدل طبیعی کار کنید، نیاز به تعداد جلسات کمتری خواهید داشت.

کلاس ها به چه صورتی است؟

کلاس های دورهای آموزشی کلبه آرزو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر، نیمه خصوصی سه تا 5 نفر و گروهی از 5 تا 15 نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساهت های عصر نیز وجود دارد.

مدت زمان آموزش چقدر است ؟

در کلبه آرزو محدودیت زمانی برای هنرجو برداشته شده است و تا هنرجو برای رسید به مهارت کامل می تواند در آموزشگاه تردد داشته باشد.

ابزار و وسایل مورد نیاز کدامند؟

دستگاه میکروپیگمنتیشن، رنگ تمرینی، کارتریج، موچین، قلم موبرای خط چشم مویی، کاسه رنگ ابرو ،برس رنگ ابرو، قلم بلید، پوست مصنوعی(فیبروز)، گوش پاک کن، کیت تاتو بدن شامل: دو ماشین تاتو برای خط کشیدن و سایه زدن، ۱۰ رنگ از برترین جوهر تاتو، پدال پایی، استرلیزه کننده سوزن تاتو، کرم بی حس کننده، سوزن های متفاوت در ۱۰ سایز مختلف شامل: ۳RL, 5RL, 7RL, 9RL, 3RS, 5Rs, 7Rs, 9Rs, 5M1, 7M1، کاپ جوهر تاتو، شابلون کاغذ پوستی

من کارمند هستم می تونم در دوره هاتون شرکت کنم؟

بله. کلبه آرزو کارمندان زیادی را آرایشگر تحویل داده است که خیلی هاشون الان در رشته های آرایشی مشغول بکار هستند.

من از شهرستان چگونه ثبت نام کنم؟

کلبه آرزو هنرجوهای مختلفی را از شهرهای دیگر دارد حتی این مختص هنرجوهای خارج کشور نیز می شود. دوستان شهرستانی برای ثبت نام می توانند با تلفن 09127009256 تماس بگیرند و شرایط خود را نظیر اسکانشان در تهران شرح دهند تا هماهنگی های لازم جهت حضورشان در کلاسهای طبق شرایطشان انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *