هاشور ابرو و پاسخ به سوالات متداول

هاشور ابرو امروزه پیشرفت بسیار محسوسی نسبت به سالهای پیش کرده است . هاشور ابرو به روشهای میکروپیگمنتیشن و  میکروبلیدینگ و بخصوص روش فیبروز ابرو انقلاب بزرگی در زمینه زیباسازی ابروهها کرده است . در مقاله امروز  انواع مدل از هاشور ابرو را برای شما معرفی کرده و به صورت تصویری تفاوت میان آنها را برایتان معرفی کنیم. هاشور ها در ۶ مدل مختلف با نام های هاشور ابرو تیغ ماهی، هاشور ابرو دخترانه یا دو بعدی، هاشور ابرو طبیعی، کرکی، خطی و هایلایت شناخته می شوند.

هاشور ابرو
هاشور ابرو
  • تفاوت تاتو با میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو در چیست؟
  • میکروپیگمنتیشن چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟
  • ویژگی های آرایش دائم به شیوه میکروپیگمنتیشن کدامند ؟
  • قرینه سازی ابرو به روش میکروپیگمنتیشن چه محاسنی دارد؟

آموزش تاتو صورت

هاشور ابرو سه بعدی چگونه انجام می شود

به کمک متدهای فیبروز ابرو خطوط هاشور جوری زده می شوند که برای مشاهده گر خطای دید حاصل می کند و هاشور را پررنگتر از آن چیزی که هست مشاهده می کند . در این تکنیک تغییر رنگ و نوع هاشور زنی مهم است که طبیعی بودن مهمترین اصل سه بعدی بودن است .

هاشور ابرو در متدهای میکروبلیدنیگ و فیبروز چگونه انجام می شود ؟

تفاوت تاتو با میکروپیگمنتیشن و هاشـــور ابرو

در حقیقت تاتو روش سنتی و غیر ایمن انتقال رنگدانه ها به زیر پوست می باشد.استفاده از دستگاه ها و سوزن های غیر بهداشتی، رنگ هایی که از مواد غیر استاندارد و در محیط غیر استریل تهیه شده اند و همچنین عدم کنترل عمق نفوذ رنگ توسط کاربر، از عوارض جبران ناپذیر تاتو محسوب می گردد.

اما در روش میکروپیگمنتیشن، استفاده از دستگاه های واجد استاندارد های پزشکی، رنگدانه های تولید شده بر اساس اصول زیست سازگاری،استفاده از سوزن های یکبار مصرف استریل به صورت کارتریج و تنظیم دقیق عمق نفوذ سوزن، همچنین انجام کار با حفظ حالت طبیعی چهره،همه و همه از اصول اساسی آرایش دائمی در روش میکروپیگمنتیشن بوده و حداقل عوارض را برای مشتری به همراه خواهد داشت.

آموزش اصلاح ابرو

مشاوره در ارتباط با دوره های آموزشی هاشــــور ابرو :0912.700.9256

میکروپیگمنتیشن چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟

میکروپیگمنتیش تکلنولوزی جدید و منحصر به فرد در آرایش دائم :

رفع عیوب چهره , قرینه سازی ابرو ها , رفع مشکل کم مویی ابروها با تکنیک منحصر به فرد هاشور ,بدون نیاز به ترمیمهای مداوم و کوتاه مدت با استفاده از پیگمنتهای معدنی .بدون درد و خونریزی… آموزش جدیدترین روشهای هاشـــور ابرو و آرایش صورت با هدف آرایش دائم بدون عوارض توسط آموزشگاه کلبه آرزو انجام میشود .

اینرا هم بخوان :  اموزش رنگ مو با مدرک فنی حرفه ای

جهت آگاهی از زمان و هزینه برگزاری دوره های آموزشی میکروپیگمنتیش با کارشناسان کلبه آرزو تماس حاصل نمایید :

مشاوره در ارتباط با دوره های آموزشی هاشور ابرو :0912.700.9256

آرایش دائم به شیوه میکروپیگمنتیشن

شاید شما هم از آرایش هر روزه صورت خود خسته شده باشید و به این فکر بیافتید که با داشتن آرایش دائم از تکرار، خستگی و حتی صرف زمان هر روزه برای این کار جلوگیری کنید . مسلما آرایش ابرو و زیبا شدن ابروی شما بصورت دائمی بدون عوارض مانند سایر روشها از نظر هزینه و زیبایی بر روی ابروی شما تاثیر محسوسی خواهد داشت .

در آرایش صورت سلامت مهمترین اصل است و نداشتن عوارض فقط با بهره مندی از روشهای جدید و تکنولوژی های آرایشی جدید امکانپذیر است .

جهت آگاهی از دوره های آموزشی میکروپیگمنتیشن، هاشور ابرو با کلبه آرزو تماس حاصل نمایید .

مشاوره در ارتباط با دوره های آموزشی هاشـــور ابرو :0912.700.9256

هاشور ابرو تا چه مدت می ماند ؟

شاید شما هم از آرایش هر روزه صورت خود خسته شده باشید و به این فکر بیافتید که با داشتن آرایش دائم از تکرار، خستگی و حتی صرف زمان هر روزه برای این کار جلوگیری کنید .

مسلما آرایش ابرو و زیبا شدن ابروی شما بصورت دائمی بدون عوارض مانند سایر روشها از نظر هزینه و زیبایی بر روی ابروی شما تاثیر محسوسی خواهد داشت . در آرایش صورت سلامت مهمترین اصل است و نداشتن عوارض فقط با بهره مندی از روشهای جدید و تکنولوژی های آرایشی جدید امکانپذیر است .

در هاشور به روش میکروپیگمنتیشن بین ۶ ماه تا ۳ سال و در روش میکروبلیدینگ تا ۱ سال شاهد ماندگاری خواهید بود. در افرادی که پوست چربی دارند شاهد ماندگاری کمتری خواهید بود. اگر هاشور با رنگ تیره تری زده شود ماندگاری بیشتری نیز خواهد داشت و در نهایت روش میکروپیگمنتیشن دارای ماندگاری بیشتری نسبت به روش های دیگر خواهد بود.

اینرا هم بخوان :  آموزش کوپ در آموزشگاه فنی حرفه ای کلبه آرزو

آیا هاشور ابرو در بارداری امکان پذیر است؟

دوران بارداری دوران حساسی برای یک مادر است و ما هم توصیه می کنیم که در این دوران از هر گونه عملی که بخواهد استرس زا باشد دوری کنید. هاشور ابرو با برش و خراش همراه خواهد بود که حتی یک درصد هم احتمال حساسیت و آلرژی باشد این کار توصیه نمی شود. پس در دوران حاملگی و بارداری بهتر آن است که آرایش دایم نکنید.

میکروپگمنتیشن، پیشرفته‌ترین و جدیدترین متد در زمینه زیباسازی صورت می‌باشد که این امکان را به شما می‌دهد که آرایش کاملا طبیعی را بصورت همیشگی و دائمی روی صورت خود داشته باشید. واضح است اولین نکته‌ای که برای چنین کاری به ذهن می‌رسد، مراجعه به مراکز معتبر، اطمینان از کار متخصصین مربوطه و بهداشت وسایل مورد استفاده است.

آیا هاشور ابرو درد دارد؟

جواب این سوال به آستانه تحمل درد شما بستگی دارد. برای همین اگر افراد مختلف که انجام داده اند بپرسید جوابهای مختلفی می شنوید…

سحر می گوید : ” من اصلا متوجه دردش نشدم “

سمانه می گوید : “اولش چیزی متوجه نشدم ولی وسطاش یکم درد داشتم “

مونا می گوید : “وای خیلی درد داشتم …”

اما حقیقت این است که درد خواهد داشت و اما به کمک بی حسی ها و پماده این درد تسکیل داده می شود و شاید برای شما قابل درک نباشد.

مراقبت های قبل و بعد از انجام هاشور ابرو

  1. قبل از انجام این کار از خوردن چای و قهوه و مشتقات آنها که دارای کافئین هستند بپرهیزید.
  2. قبل از انجام این کار به هیچ عنوان کارهای زیبایی همچون لایه برداری و یا میکرودرم انجام ندهید.
  3. داروهایی که منجر به تحریک پوستی می شوند استفاده نکنید، مثل روآکوتان
  4. اگر سابقه حساسیت به هاشور را دارید قبل از انجام از قرص های ضد حساسیت استفاده کنید.
  5. از سه روز قبل انجام هاشور در معرض اشعه UV نباشید.

آکادمی کلبه آرزو با مجوز رسمی اداره بهداشت و با همکاری اساتید مجرب و متخصص آماده برگزاری دوره های تخصصی هاشور ابرو (آرایش دائمی) به روش میکروپیگمنتیشن میباشد.جهت دریافت مشاوره در ارتباط با دوره های تخصصی آموزش میکروپیگمنتیشن با کلبه آرزو تماس حاصل نمایید.

اینرا هم بخوان :  آموزش تاتو صورت با مدرک فنی حرفه ای

[elfsight_instagram_feed id=”3″]

مشاوره در ارتباط با دوره های آموزشی هاشور ابرو :0912.700.9256

قرینه سازی ابرو , آرایش ابرو به شیوه میکروپگمنتیشن

آرایش و قرینه‌سازی ابرو در میکروپگمنتیشن به روش هاشور مویی است که به شکل رویش مو در ابرو کار می‌شود.کیفیت و بهداشت ارائه شده در این روش در مقایسه با تاتو که ابروها را غیر طبیعی نشان داده و از روش‌های غیرایمن به حساب می‌آید،بسیار بالاست. با پگمنت سازی ابروهایتان، نقص آن را برطرف نموده و بر زیبایی طبیعی چهره‌تان بیفزایید.

افزایش دانش فنی و آشنایی با جدیدترین شیوه های آرایش صورت , کاشت ناخن و آشنایی با جدیدترین مواد و لوازم آرایشگری میتواند در توسعه کسب و کارتان نقش موثری داشته باشد . مسلم بدانید مشتریان از راه دور کسب و کار شما را مونیتور میکنند و اگر بدانند شما بصورت مدام دانش خود را افزایش میدهید و بدانند از جدیدترین روشهای استفاده میکنید نه تنها نسبت به خدمات شما وفادار خواهندشد , بلکه بهترین ابزار تبلیغات برای معرفی خدمات شما به دیگران خواهد شد

برخی سوالات شما

✅ هاشور ابرو درد دارد؟

بستگی به آستانه تحمل شما این درد تعریف می شود. خیلی ها این درد را متوجه نمی شوند و خیلی ها هم بر عکس . البته بی حس کننده ها خیلی کاهش درد کمک می کنند.

✅ من تاتو ابروی قدیمی دارم آیا امکان هاشور به روش جدید هست؟

بله.

✅ کدام روش هاشور ابرو بهتر می باشد ؟ میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ ؟

هر کدام ابزار و سیستم کاری خود را دارند و در جهت منظور خاصی کاربرد دارند. بسته به نوع کارایی آنها ، انتخاب انجام می شود.

✅ میکروبلیدینگ ابرو ظریفتر از میکروپیگمنتیشن می باشد ؟

بله. ظرافت میکروبلیدینگ بسیار طبیعی است . زیرا با دست انجام می شود بر خلاف میکروپیگمنتیشن که با دستگاه انجام می شود.

✅ فیبروز بهتر است یا روش پی آر ؟

هر کدام تکنیکهای میکروبلیدینگ ابرو محسوب می شوند. اگر پیش پیگمنتر حرفه ای بروید دیگر این تکنیکها فرقی نخواهند داشت زیرا که نتیجه کار عالی خواهد شد .

✅ من بارادار هستم میتوانم هاشور انجام دهم ؟

توصیه می کنیم که اینکار را در دوران بارداری انجام ندهید بهتر است .

دیدگاه ها بسته شده است