آموزش آرایش عروس

آموزش آرایش عروس

میکاپ و گریم عروس بعنوان رشته پیشرو در آموزش گریم ومیکاپ کلبه آرزو اریه می گردد. میکاپ آرتیست عروس همان آرایشگری حرفه ای و تخصصی عروس است که با استفاده از ابزار آرایش و تکنیک های سایه روشن برای ایجاد جلوه بیشتر صورت و پنهان کردن مشکلات پوستی صورت عروس ، مهارتهای آرایشی خود را برخ می کشد. در واقع میکاپ عروس سبکهای مختلفی دارد از ایرانی و اروپایی گرفته تا سبکهای مصری و کلاسیک و …… که میکاپ آرتیست با توجه به دو نکته مهم بهترین حالت را انتخاب و شروع یه کار می کند :1- سلیقه عروس 2 – چهره عروس

آموزش شینیون عروس

اگر دقت کرده باشید یک عروس چقدر برای پیدا کردن یک سالن زیبایی مناسب برای آرایش عروس خود زمان می گذارد . این مسئله نشان می دهد که کیفیت کار یک عروسکار می تواند مشتریان جوینده کار خوب را به سمتش سوق دهد و این یعنی درامدزایی خوب برای آرایشگران عروس . از این رو دوره آموزش گریم میکاپ عروس یکی از دوره های ایده ال برای آرایشگرانی است که می خواهند سطح و لول کاری خود را ارتقا و بروزرسانی کنند و با جدیدترین روشهای گریم میکاپ عروس آشنا شوند و مهارتهای لازم را در این زمینه بدست بیاورند .

[elfsight_instagram_feed id=”29″]

کلاس های تخصصی و فوق تخصصی آموزش میکاپ کلبه آرزو (آرزو قهرمانی) با جدید ترین تکنیک های روز دنیا?❤در پایان دوره به هنرجویان مدرک بین المللی که قابلییت استفاده در سراسر دنیا را دارد ، تعلق خواهد گرفت. . .

آموزش آرایش عروس با مدرک فنی حرفه ای

در واقع آرایش عروس یکی از زیرشاخه های دوره های آموزش گریم میکاپ حرفه ای است
که یک آرایشگر و کارآموز هر چقدر در این دوره ها تبحر داشته باشد در
آرایش عروس بصورت کاملا حرفه ای عمل خواهد کرد.

سرفصلهای دوره ی فنی حرفه ای در این شاخه بدین شکل می باشد “

  • آناتومی و چهره شناسی
  • مقدمه ای بر نحوه میکاپ و گریم عروس
  • اصول میکاپ و گریم عروس
  • آشنایی با مدهای روز
  • نحوه انجام میکاپ و گریم عروس
  • آرایش مو، طراحی ناخن و آرایش بدن

بخش های مختلف دوره میکاپ و گریم عروس

آموزش آرایش عروس

آرایش عروس شامل چندین بخش مختلف است از پاکسازی و چهره پردازی صورت و گونه گرفته تا نحوه آرایش چشمها و لب و همچنبن آرایش موهای عروس به سبکهای مختلف و مدل های جدید همون سال. 

در واقع یک آرایش حرفه ای عروس شامل تخصص در آرایشهای مختلف است که هر چقدر این مهارتها کامل تر باشند, عروس از میزان رضایت بیشتری برخوردار خواهد شد و چون جشن عروسی بصورت فیلم ضبط می شود نحوه آرایش در طول سالیان مختلف نشانگر هنر و تخصص یک آرایشگر حرفه ای است.

پس اگر شما می خواهید وارد این تخصص بصورت کاملا حرفه ای شوید ما توصیه می کنیم کلیه مهارتهای آموزشی را در یک مکان معتبر زیر نظر سازمانی فنی حرفه ای طی کنید و تخصص های خود را با تمرین و تجربه به حد اعلی برسانید تا تبدیل به یک آرایشگر حرفه ای عروس شوید.

دروه های آموزش گریم میکاپ (عروس و صورت ) آموزشگاه” کلبه آرزو”:

آموزش آرایش عروس

آموزش گریم میکاپ “کلبه آرزو” شامل سه مرحله می باشد.

مرحله اول آموزشی پاکسازی پوست است یعنی آموزش نحوه پاکسازی پوست و آماده کردن پوست برای میکاپ.

مرحله دوم آموزش زیر سازی پوست می باشد. برطرف کردن ایرادهای صورت از جمله جوش ،کشش پوست ، لک ، کک و مک ،رفع پف و کبودی دور چشم ،رفع چروک ، متعادل سازی ، چهره پردازی ، گونه گذاری
برای چهره و صورتهای مختلف ، دور چشم و کر گیسون انواع صورت از آموزشهای این مرحله آموزش گریممی باشند .در این مرحله هنرجو با آموزش گریم سه بعدی و ۵ بعدی بطور کامل آشنا خواهد شد.

آموزش میکاپ و گریم عروس مرحله سوم

آموزش آرایش عروس

مرحله سوم آموزش گریم و میکاپ ، آموزش میکاپ از ارایشهای لایت و سبک تا نحوه آرایشهای غلیظ می باشد.
از ارایشهای ساده تا کار شده به سبک عربی ، لبنانی ، خلیجی ، خلیجی فانتزی ، سوری ، سوری فانتزی ، اسمکی ، دور هفت ، دور حلقه ، آرایش لایت و لانکوم اروپایی ، فیس چرمی ، یخی و کریستالی و آرایشهای استخری .

در این مرحله شما بصورت کامل با چگونگی ماندگاری میکاپ روی صورت اشنا می شوید تا در اینده کار مشتریان بیشتری جذب شما شوند.در حین آموزش از مواد خود اموزشگاه استفاده می شود و شما با این مواد و محصولات آرایشی بطور کامل اشنا خواهید شد.آموزش دیده شوید.

مدت زمان کلاسها برای کسانی که مشکل زمان دارند بصورت فشرده در ۷ جلسه می باشد.

مدت زمان کلاسها بصورت عادی تا زمان یادگیری هنر جو طول خواهد کشید.

۹۰%  سایه زنی را در این کلاسها آموزش خواهید دید که بندرت در آموزشگاههای دیگر این امکان فراهم می شود.

آموزش آرایش عروس

و در پایان شما بصورت کاملا عملی با آرایش دو عروس آشنا خواهید شد و نحوه گریم و میکاپ عروس راهم بطور زنده مشاهده خواهید کرد.

پس از اتمام دوره آموزشی در آموزشگاه آرایشگری زنانه “کلبه آرزو ” شما هر ژورنالی را ببینید براحتی می توانید آرایش انرا تکرار کنید و این یعنی آموزش تضمینی!

پس از اتمام آموزشهای به شما، مدرک تخصصی آموزش میکاپ و گریم عروس توسط آموزشگاه صادر می شود و اقدامات لازم برای دریافت مدرک فنی حرفه ای انجام خواهد شد.

آموزش آرایش عروس

شهریه کلاس ها

نام حرفهآرایشگر عروس
پیش نیازندارد
مدت زمان آموزشمحدودیت زمانی نداریم
شهریه کلاس گروهی2000000 تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی2500000 تومان
شهریه کلاس خصوصی3000000تومان
تاریخ شروع دورهبا آموزشگاه هماهنگ کنید. 09127009256
با توجه به شرایط کرونا تشکیل کلاسهای گروهی فعلا با چالش همراه می باشد. برای آگاهی بیشتر در خصوص شرایط جدید تماس بگیرید.

مزیت های شرکت دردوره های آرایشی کلبه آرزو

  • نام و برند کلبه ارزو که خود موید اعتبار و ارزشمندی آموزشگاه می باشد. کلبه ارزو آموزشگاه یک ساله و دوساله نیست . بانو قهرمانی مدیریت آموزشگاه ، نامی است اشنا برای اکثر سالنداران و ارایشگران حرفه ای.
  • عدم داشتن محدودیت زمانی برای هنرجو. یعنی هنر جو تا هر زمانی که بخواهد می تواند در آموزشگاه تردد کند و مهارتهای خود را تکمیل کند.

برخی سوالات شما

کلاس ها به چه صورتی است؟

کلاس های دورهای آموزشی کلبه آرزو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر، نیمه خصوصی سه تا 5 نفر و گروهی از 5 تا 15 نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساهت های عصر نیز وجود دارد.

من کارمند هستم می تونم در دوره هاتون شرکت کنم؟

بله. کلبه آرزو کارمندان زیادی را آرایشگر تحویل داده است که خیلی هاشون الان در رشته های آرایشی مشغول بکار هستند.

من از شهرستان چگونه ثبت نام کنم؟

کلبه آرزو هنرجوهای مختلفی را از شهرهای دیگر دارد حتی این مختص هنرجوهای خارج کشور نیز می شود. دوستان شهرستانی برای ثبت نام می توانند با تلفن 09127009256 تماس بگیرند و شرایط خود را نظیر اسکانشان در تهران شرح دهند تا هماهنگی های لازم جهت حضورشان در کلاسهای طبق شرایطشان انجام شود.

بازار کارش خوبه؟

برای باز کار خوب علاوه بر مهارت داشتن نیازمند اگاهی هایی در زمینه تبلیغات هوشمند و بهینه نیز وجود دارد که با کمی مطالعه و تحقیق به راهکارهای خوبی خواهید رسید. ولی شرط اصلی آموزش اصولی است که کلبه آرزو در ارایه آن در نوع خود بهترین عملکرد را دارد.

بعد از اتمام دوره میکاپ و گریم عروس، چه توانایی هایی کسب می کنم؟

هنرجو انواع چهره و نوع پوست را یاد گرفته و مهارتهای میکاپ و گریم عروس را با توجه به فرم و رنگ چهره، یاد می¬گیرد.

من از بندر عباسم و اینجا پوست سبز زیاده آرایشش را بهم یاد می دین؟

بله در کلبه آرزو تمامی موارد به شما بصورت تئوری و عملی اموزش داده می شود و با کمی تمرین و همت بخوبی فرا خواهید گرفت.

کاربرد فیکساتور در آرایش و گریم چیست؟

پودر فیکساتور حالت پودری داره و وقتی روی آرایش بشینه چربی و برق آرایش گرفته می شود و آن را سفت می کند. بعد از استفاده از فیکساترو در گریم عروس و تخصصی آرایش فیکس می مونه مگر اینکه صورت را بشورید.

دوره آموزش گریم و میکاپ آپدیت هم دارین؟

اگر دوره هاتون را در کلبه آرزو گذرانده باشید برای بروزرسانی هر وفت بخواهید می توانید در کلاسها شرکت کنید .

اینرا هم بخوان :  آموزشگاه تاتو درغرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *