لمینت مژه و مزایای آنرا می شناسید ؟

لمینت مژه– Eyelash laminate- همراه لیفت مژه یکی از خدمات پرکاریرد در سالن های زیبایی است / در این مقاله شما با کاربردها و فوایدو مزایای و معایب آنرا بصورت دقیق و کامل آشنا خواهیم کرد و همچنین با خواند این مقاله به تقاوت لیفت و امینت مزه هم پی خواهید برد .

لیفت ابرو

لمینت مژه را از اساس بشناسید.

لمینت مژه

جواب سوالاتی که در این زمینه بایست بدانید.

لمینت مژه چیست؟
مزایایEyelash laminate کدامند؟
آموزش و نحوه انجامEyelash laminate به چه صورتی است؟
موادEyelash laminateکدامند؟
تفاوت لیفت مژه با لمـــــینت مژه و اکستنشن مژه در چیست؟
دوام و ماندگارEyelash laminate چه مقدار خواهد بود؟
عوارض Eyelash laminateکدامند؟
قیمت انجام آن چقدر می شود؟

Eyelash laminate چیست ؟

لمیــــــنت کردن به معنی کراتینه  کردن مژه های شماست، کراتین نوعی پروتئن که در ساختار پوست و مو است برای محافظت از پوست و مو.  در این روش با استفاده از مواد کراتینه مژه ها را ضخیم و بلند تر می کنند و ماندگاری این روش  دوتا سه هفته می باشد. به این نکته توجه داشته باشید کهEyelash laminate علاوه بر زیبایی نقش درمانی هم دارد.

مزایای لمینت مژه کدامند ؟

 در لیفت مژه از چسب و مواد مختلف استفاده می شود  در صورتی که درEyelash laminate ، مژه ها حالت طبیعی خود را حفظ  می کند.

 علاوه بر طبیعی بودن و ایجاد زیبایی، روش درمانی نیز قلمداد می شود و توجه داشته باشید کهEyelash laminate ایجاد عفنوت چشم نمی کند.

 بعد از گذشت سه ماه یک بار تکرار خواهد شد و هر ماه نیاز به تمدید ندارد.

 در این روش با مواد درجه یک، مژه ها مشکی، تقویت، بلند و فر می شوند.

 می توانید تا چند هفته مژه های فر داشته باشید البته بدون استفاده از فرمژه.

 استفاده راحت از لنزهای زیبایی و یا ریمل.

اینرا هم بخوان :  آموزش لیفت و لمینت مژه در آموزشگاه فنی حرفه ای

 عدم احساس سنگینی بر روی چشم ها.

 با Eyelash laminate چشم ها درشت تر دیده می شود.

 نتیجه ی انجام این روش بسیار طبیعی است.

Eyelash laminate باعث می شود مژه های شما رنگ داشته باشد.

✔ آب در این روش نفوذ نمی کند.

 بعد از انجام لمینت نیازی به ترمیم مجدد نیست.

 باEyelash laminate می توانید مژه ها ی خود را تقویت کنید.

نحوه انجام آن

[elfsight_instagram_feed id=”41″]

 ابتدا سرم سفت کننده مژه  بر روی مژه ریخته می شود که باعث می شود مژه ها برای جذب رنگدانه، آماده شوند بعد از جذب شدن سرم، رنگ مخصوص که باعث مشکی شدن مژه ها می شود به مژه ها زده می شود و10  دقیقه بعد پاک کنید.

در این مرحله از کراتین استفاده می شود تا باعث ضخیم شدن مژه ها وفیکس شدن رنگ در مژه ها برای رنگ گرفتن بهتر مژه ها می شود و در Eyelash laminate ه، اگر لازم بود، باید چند بار مراحل رو تکرار کنید تا به خوبی حالت و رنگ بگیرند

در ادامه، با  یک شانه کوچک، مژه ها رو به خوبی شانه بزنیند تا با مواد در تماس کامل قرار بگیرند با مشورت گرفتن از یک متخصص حرفه ای نوع مناسب ی از کیت را انتخاب کرده، کیت های مختلف با برندهای گوناگونی در بازار وجود دارند ، کیت مناسب دارای استاندارد است. 

آموزش تئوری لمینت کردن مژه

در مراحل ابتدایی مژه ها را تمیز کنید کل محدوده ی پلک و مژه ها باید تمیز شود در ادامه مژه ها را با کمک مواد و محلول های تقویت کننده، مژه ها را کشیده و بلند می کنیم بعد از انجام این روش نیاز به کراتینه کردن مژه ها است تا مژه ها ضخیم تر شوند و حالت فر بگیرند در ادامه باید مژه ها را رنگ کرد و با سرم ویتامینه، مجددا مژه ها را فیکس و تقویت کرد.

اینرا هم بخوان :  آموزش اکستنشن مژه با مدرک فنی حرفه ای

 در انتها مژه هایی که به حالت طبیعی و معمولی به سمت پایین هستند را به سمت بالا فر داده  تا مژه ها حالت فر و حجیم و پرپشت شوند. انجام Eyelash laminate بستگی به طول مژه و نوع مژه های هر فرد دارد که   زمانی در حدود 1 الی 2 ساعت نیاز دارد  تا 24 ساعت پس از لمینت نباید مژه ها شسته شود  چرا که در این صورت خطراتی جدی، نظیر صدمه به عنبیه، قرنیه و… بینایی شخص را تهدید خواهد کرد.

مواد Eyelash laminate

** سرم مخصوصEyelash laminate

** رنگ مژه

** کراتین

** میکرو براش

** شانه کوچک مژه

تفاوت لیفت مژه و لمینت

لمینت مژه یک روش کامل‌ تر می باشد که در آن از مواد تقویتی و رنگی هم برای مژه‌ ها استفاده می‌ گردد. خوب است بدانید که هدف از لمیــــــــــنت رنگ کردن آن ها است، گویی که ریمل زده هستند و البته رنگ با تاب دادن به آن هاست که باعث جلوه دادن به چشم می شود؛ در حقیقت چشم ها را بازتر و درشت تر نشان می دهد و همین هم باعث پرطرفدار شدن این روش در بین خانم ها شده است. در لیفت مژه‌،  مژه‌ ها  طبیعی حالت می گیرد و بلندتر و تیره‌تر به نظر می رسد.

تفاوت لیفت و لمیـنت مژه با اکستنشن مژه

در لمینت و لیفت مژه،  حالت مژه شبیه زمانی می شود که شما ریمل زده اید در این  دو روش مژه ها کاملا طبیعی بلند می شوند اما  در کستنشن مژه ، مژه های مصنوعی از جنس مو لابه لای مژه ها کار گذاشته می شود. در آنها از چسب استفاده نمی شودعوارض  ندارد و از مواد کراتین و محلول های تقویتی و ویتامینیه استفاده می شود که  باعث تقویت مژه ها می شود.

اینرا هم بخوان :  اموزش اکستنشن مژه هیدن

ماندگاری و داوم

ماندگاری لیفت به طرز قابل توجهی به بدن شخص و نحوه مراقبتشون بستگی داره باورهای غلطی وجود داره مثل ماندگاری شش ماهه لیفت ?بامن تماس میگیرید و میفرمایید موادی میخوام که 6ماااه موندگار باشه? عزیزانم مژه فقط 70 روز عمرداره و مژه های ما دائم درحال ریزش هستن و مژه جدید درمیاد چطور ممکنه یک موادی 6 ماه موندگار باشه..
✔️نهایت ماندگاری لیفت دوماه و نیم هست
. ❌عوامل موثر درماندگاری لیفت مژه:
⭕حالت اولیه مژه ها
⭕میزان شستشوی چشم ها
⭕مصرف آنتی بیوتیک ها
⭕رشد مژه ها
⭕میزان مرتبی یا بهم ریختگی مژه ها
⭕مشکلات هورمونی و تیروئید
⭕مصرف داروهای اعصاب

 به این نکته توجه داشته باشید کهEyelash laminate نیازی به ترمیم ندارد و ماندگاری آن دو ماه می باشد. این روش هیچ خطری ندارد فقط لازم است،Eyelash laminate را یک متخصص حرفه ای انجام دهد.

عوارض

از نظر پزشکی و سلامتی و توسط متخصصین پوست و مو، رنگ مژه توسط Eyelash laminate  تایید نمی شود چون تا 24 ساعت نباید مژه ها را شستشو داد.

رنگ های مورد استفاده درEyelash laminate، گاهی فاقد کیفیت بوده و  چون تا 24 ساعت نباید مژه ها را شستشو داد امکان دارد عوارض خطرناکی برای چشم داشته باشد. 

در افراد دارای که سابقه حساسیت یا آلرژی دارند، امکان بروز واکنش های آلرژیک پوست پلک ها، التهاب و قرمزی و تورم پلک ها وجود دارد.

استفاده از آن در دوران بارداری و شیردهی ممنوع می باشد.

قیمت و هزینه

هزینهEyelash laminate بر اساس دستمزد و مواد مصرفی هرسالن و آرایشگاه زیبایی متفاوت است. در راستای زیبایی و سلامتی مژه هایتان ، هیچوقت کیفیت را فدای قیمت نکنید.همیشه به قیمت پایین بخصوص سالنهایی که مدام در حال تخفیف 50 درصد به بیشتر در سایتهای تخفیفات و غیره هستند شک کنید زیرا که هیچ ارزانی بی حکمت نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *