انواع شینیون محبوب را بشناسید

شینیون مو در مهمانی ها و عروسی ها اوج هنرنمایی آرایشگری مو است . آنقدر محبوبیت و طرفدار دارد که به جرا ت می شود گفت همه خانمها با آن آشنایی کامل دارند .  چهره، سلیقه، مدل لباس و نوع مراسم راهکارهایی را برای انتخاب یک مدل مناسب شینیون در اختیار یک آرایشگر حرفه ای مو قرار می دهد. کار حرفه ای در شینیون علاوه بر زیبایی در مشخص نبودن ایزار کار شینیون ماند سنجاق در لابلای مو مشخص می گردد.در این مقاله انواع و اقسام شینیون های رایج و محبوب بین خانم ها را معرفی می کنیم.

مرکز تخصصی اکستنشن مژه تهران

انواع شینیون رایج و پرطرفدار

شینیون با پروتز گرد

پروتز وسیله کاربردی در ارایه شینیونهای حجم دار است که تاثیر مستقیم بر نوع آرایش صورت نیز دارد . معمولا این مدل شینیون صورتهای پهن را پهنتر می کند. پروتز های بصورت گرد و هلالی کاربرد های متنوع در سبکهای شینیون دارند.

شینیون با پروتز
انواع شینیون

شینیون کار حرفه ای در تهران

شینیون حرارتی

شینیون حرارتی
شینیون حرارتی

سشوار، اتوی مو، ویو و بابلیس همه اینها وسایلی هستند که حرارتی هستند و وقتی به کمک اینها شینیونی شکل می گیرد به ان شینیون حرارتی می گویند که با توجه به توانمندی و مهارتهای شینیون کار مدلهای مختلفی دارد.

شینیون خطی یا شینیون کاغذی

شینیون خطی
شینیون خطی

شینیون خطی اسمش روش هست. موها بصورت رشته ای جدا می شوند و لایه های کاعذی بکمک اسپری فیکس کننده به شکل شیار شیار دیزاین می شوند .

شینیون مواج

شینیون مواج
شینیون مواج

حالت دادن مو بصورت موج یکی از دیزاین ها پرطرفدار شینیون مو محسوب می شود . شینیون های مواج با توجه به تعداد موجها و میزان درجه  فرها در بستر کلی موها ، دارای سبکهای متنوعی هستند و یکی از پرطرفداران شینیون هاست .

اینرا هم بخوان :  با کراتینه مو و بوتاکس مو آشنا شوید

شینیون اروپایی

شینیون اروپایی
شینیون اروپایی

شینیون اروپایی بر خلاف شینیون های ایرانی و عربی بسیار ساده هستند و بدون ابزار آلات خاصی انجام می شوند . این شینیون ها ی ساده در عین سادگی خیلی زیبا هستند و مهارت آرایشگر بدون کمک از ابزار خاصی چشمگیر است .

شینیون فرانسوی

شینیون فرانسوی
شینیون فرانسوی

کافی است در ایسنتاگرام شینیون فرانسوی را سرچ کنید هزار مدل و سبک را مشاهده می کنید که در آنمدل کل ها در پشت سر به شکل حلزون بوسیله سنجاق های مویی پیچ داده می شوند . زیبایی و سادگی نماد شینیون فرانسوی هستند .

شینیون بافت

شینیون بافت
شینیون بافت

شینیون بافت تاج، شینیون بافت تیغ ماهی، شینیون رومی و …همگی شینیون بافت هستند . در واقع  زمانی شینیون با بافت ترکیب می شود شاهد زیبایی های بسیار جذاب در دیزاین موها هستیم . برخی از بافتها به تنهایی بسیار جذاب هستند حال انکه این بافتها با شینیون هم ترکیب شوند زیبایی جذابی را همراه خواهند اورد.

شینیون رومی

شینیون رومی
شینیون رومی

شینیون رومی نوعی شینیون بافت محسوب می شود در واقع اساس این شینیون آن است که موها از کنارها تا پشت سر بافته می شوند .

شینیون باز و نیمه باز

شینیون ها  در حالت کلی یا باز هستند یا جم یا هم نیمه باز . در واقع همه مدل های شینیون مو شامل همین دسته بندی می شوند . بسیاری از از مدل های شینیون مو بافت دار می شود بصورت باز یا نیمه باز اجرا کرد . در دیزاین شینیون های باز و نیمه باز از  سنجاق های گل یا مرواریدی استفاده می کنند که شیک و جذاب هستند.

شینیون باز و نیمه باز
شینیون باز و نیمه باز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *