آموزشگاه آرایشگری زنانه کلبه ارزو| مدرک فنی حرفه ای
آموزشگاه آرایشگری کلبه آرزو با مجوز رسمی سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی خدمات مو👱‍♀️آرایش عروس👰پوست گریم و میکاپ💋کاشت و طراحی ناخن💅اکستنشن

آموزش اکستنشن مو

آموزش اکستنشن مو یکی از دوره هایی است که در اکثر آموزشگاه های آرایشگری تدریس می شود و دارای مدرک فنی حرفه ای است . در این مقاله به این موضوع بیشتر می پردازیم.

آموزش اکستنشن مو با مدرک فنی حرفه ای کلبه ارزو

کلاس اموزش اکستنشن مو هم مانند سایر رشته های ارایشی در لول مبتدی و پیشرفته برگزار می شود.

[pp_gallery gallery_id=”703″]

کلاس مبتدی یا پیشرفته اکستنشن مو ؟

دوره های مبتدی اکستنشن مو برای کسانی است که کار را از بیس و پایه می خواهند اساسی و کاربردی یاد بگیرند. در این کلاسها مفاهیم پایه و روش های متنوع انجام اکستنشن مو به هنرجو اموزش داده می شود .البته هستند هنرجویانی و یا آرایشگرانی که در کلاسهای مبتدی اکستنشن هم شرکت می کنند . خب اینها شاید به نظر شما همان شاگرد تنبلهای قدیم کلاس هستند در صورتی که کاملا بر عکس!!!

این هنرجوبان و آرایشگران در واقع کار را بلد هستند ولی در مباحث تئوری و آموزشی دچار مشکل هستند . در واقع این دوستان تمایل دارند که از طریق اموزش خصوصی هم کسب درامد کنند و برای همین با اینکه کار را تا حدودی بلد هستند ولی برای قوی تر کردن مسایل تئوری آموزش اکستنشن مو در کلاسها شرکت می کنند.

سبک های مختلف آموزش اکستنشن مو

لیستی از آیتمهای کلاسهای اموزش اکستنشن مو در حالت کلی عبارتند از :

  • آمــوزش اکستنشن مو با گیره
  • آموزش اکستنشن مــو با لیزر
  • آموزش اکستنشن مـــو با دوخت
  • آموزش اکستنشن مــــو با رینگ
  • آموزش اکستنشن مــــــو با بافت
  • آموزش اکستنشن مـــــــو به روش لاینی
  • آموزش اکستنشن مــــــــــو با مهره
  • آموزش اکستنشن مــــــــــــو مردانه
  • آموزش اکستنشن مو با کراتین
  • آموزش اکستنشن مو با چسب
آموزش اکستنشن مو

کلاس های دوره آموزش اکستنشن مو

کلاس های دوره آموزش اکستنشن مو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر، نیمه خصوصی سه تا ۵ نفر و گروهی از ۵ تا ۱۵ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز

ابزار و وسایل مورد نیاز آموزش اکستنشن مو در آموزشگاه کلبه ارزو موجود بوده و در اختیار هنرجویان قرار داده می شود. ابزار استفاده شده در هر یک از روش های اکستنشن مو متفاوت می باشد. اما بصورت کلی این ابزار شامل موارد زیر هستند: ۱- انواع موهای مورد استفاده در اکستنشن مو ۲- اتو موی التراسونیک ۳- گیره جدا کننده موها ۴- انواع پلت های کراتینی (کهربایی، شفاف، قهوه ای و مشکی) ۵- انواع چیپ های اکستنشن (زرد، شفاف، قهوه ای و مشکی) ۶- محافظ مو ۷- محافظ انگشتان ۸- چسب کراتین، رینگ، کلیپس ۹- چسب حرارتی – لیرز

هزینه دور های آموزش اکستنشن مو چقدر است؟

زمانبندی و هزینه دوره مبتدی

نام حرفه آموزش اکستنشن مو (نام سرفصل فنی حرفه ای:‌کلاه گیس باف با موی طبیعی زنانه)
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش۵ ساعت
شهریه کلاس گروهی۹۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دورهاول هر هفته

این هزینه ها ثابت نیستند و هر ماهه آموزشگاه کلبه ارزو شامل تخفیفات فراوانی است که برای بهره گیری از این تخفیفات با کد ۷۰۰ یعنی شماره ۰۹۱۲۷۰۰۹۲۵۶ حتما تماس بگیرید تا شامل تخفیفات آموزشی فصلی شوید.

بازار کار اکستنشن مو چگونه است؟

بازار کار ارایشگری زنانه بستگی به مکان یعنی سالن و حتی شهری که در آن زندگی می کنید دارد. در کل آموزش اصولی هر هنر آرایشی باید بعنوان سرمایه گذاری تلقی شود و این هزینه ها به مرور جبران خواهند شد. شرط آن است که هنرجو به مهارت کامل و کافی برسد تا بتواند مشتری مداری کند.

Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.