آموزش ریمل زدن مژه

آموزش ریمل زدن مژه
ریمیل زدن مژه

ریمل زدن مژه برای یک خانم یک امر عادی و طبیعی است که آنرا برای داشتن زیبایی چهره خود انجام می دهد و اگر درست انجام شود این زیبایی ماندگارتر و ایمن تر خواهد بود.هر دختر رویای مژه های زیبا و بلند را می بیند. آنها بخشی جدایی ناپذیر از یک تصویر کامل ازآرایش صورت هر بانویی هستند که می خواهند شیک ، مدرن و البته جذاب به نظر برسند.

آموزش لیفت و لمینت مژه

آموزش ریمل زدن مژه گان چشم ها

[elfsight_instagram_feed id=”26″]

[elfsight_instagram_feed id=”43″]

برای آنکه ریمل زدن صحیح را تجربه کنیم باید اصولی را رعایت کنیم که ما در این قسمت بطور کامل و اصولی به آن خواهیم پرداخت :

گام اول : انتخاب ریمل مناسب چشم

حساسیت در مواد آرایشی یکی از مهمترین فاکتورهای خرید آنها می باشد . امروزه ریمل ها هم بسوی ارگانیک شدن پیش می روند ولی همیشه باید ریمل مناسب را تست کنید که حساسیت زا برایتان نباشد. برای این منظور به فکر ریمل های ساده باشید.ریمل های ساده بر خلاف ریمیلهای حجم دهنده مژه معمولا از محصولات معدنی وارگانیک ساخته می شوند و در آنها مواد شیمیایی یا بکار نمی رود یا بصورت محدود . یک سری از برندهای خاص هم هستند که در تبلیغاتشان از مواد طبیعی یاد می کنند که می تواند بهترین گزینه برای انتخاب ریمل باشد.

 از خرید ریمل های حاوی کارمین(Carmine) برای ریمل زدن چشم های حساس خود دوری کنید. کارمین معمولا تحرک زا بوده و سیستم دفاعی و ایمنی بدن را بخاطر اسیدی بودن تحریک می کند. در واقع وجود کارمین یعنی رنگدانه های قرمز و قهواه ای رنگ در ریمل. برای آنکه خیالتان راحت باشد از ریملهای سیاه رنگ استفاده کنید.

اینرا هم بخوان :  آموزش رژ گونه زدن

یکی دیگر از مواردی که توصیه می کنیم رعایت کنید عدم انتخاب ریمل های ضد آب هستند که باز موقع پاک کردن آنها دچار مشکل خواهید شد.

گام دوم:نحوه ریمل زدن صحیح

در ابتدا نگاه خود را به سمت پایین بیاندازید ، در این حالت مژه هایتان را از ریشه تا انتها با ریمل به دقت برس بکشید تا اندازه ی مژه هایتان کشیده شود . و اگر می خواهید مژه هایتان پرتر به نظر برسند این کار را دو یا سه بار انجام دهید ، نه بیشتر زیرا در صورت استفاده زیاد مژه هایتان به داخل یکدیگر می روند و شکل زیبایی را به شما نمی بخشد .

به یاد داشته باشید که برس کشیدن به مژه هایتان باید به سمت بالا و خارج باشد تا نگاه شما در دیگران اثر کند و آنها جذب شما شوند . و اجازه دهید تا ریمل تان از حالت خیسی خارج شده وخشک شود و بعد اگر کارهای دیگری را که مد نظر دارید بر روی چشمانتان انجام دهید .

تکنینک پاک کردن ریمل

هیچ گاه با دست ریمل روی مژه ها را نکنید یا برای پاک کردن به مژه ها فشار نیاورید. چون این کار می تواند منجر به التهاب ناحیه پلک ها شده و حتی ممکن است باعث ریزش مژه ها هم شود. برای پاک کردن ریمل ها پنبه ای را آغشته به شیرپاک کن کنید و بعد پنبه را روی مژ ها فشار دهید تا ریمل ها درون ماده پاک کننده حل شوند و در نتیجه به راحتی پاک شوند.

?ریمل هایی نخرید که با الیاف کمی ساخته شده‌اند. این ها مژه های شما را بلند و حالت دار نخواهند کرد.

اینرا هم بخوان :  کشیدن خط چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *