7 نکته از میکروبلیدینگ که قبل از انجام تاتو ابرو باید بدانید

7 نکته از میکروبلیدینگ که قبل از انجام تاتو ابرو باید بدانید

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ یکی از روش های انجام هاشور ابرو است و تفاوتهای زیادی با تاتو ابرو دارد. میکروبلیدینیگ ابرو کمک می کند که شما تجربه ی شیرینی از داشتن ابروهای پرپشت و طبیعی را داشته باشید . منظور از این تاتو ، تاتوی مدرن امروزی است نه تاتوی بیست سال قبل . تاتو های قدیمی بسیار بدرنگ بودند و اگر خانمی یکبار سراغش می رفت دیگر از تاتو کردن پشیمان می شد . برای همین بسیار از خانمها در قبال تاتو ابرو جبهه می گیرند . اما امروز کمترخانمی هست که با ظرافتهای میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن اشنا نباشد و مشتاق انجام ان و داشتن ابروهایی با آرایش دائم نباشد.

تاتوهای قدیمی بسیار بد رنگ و البته غیر طبیعی بودند . اما امروزه تکنیکهای آرایش دائم و هاشور ابرو روز به روز پیشرفته تر شده اند و به سوی طبیعی شدن و ارگانیک شدن پیش می روند .از تجهیزات اینکار گرفته تا رنگدانه ها ی آن که در جهت ارگانیک و مواد معدنی گام بر می دارند . یکی از روشهای پیشرفته امروزی که طرفداران زیادی هم پیدا کرده روش میکروبلیدینگ ابروست اینکار به کمک سوزنهای ریز انجام می شود و خط های تارگونه ای که بسیار طبیعی هستند در پوست ایجاد می شود و رنگدانه های با ظرافت خاصی به زیر پوست منتقل داده می شوند . در ادامه نکات مهمی که در این مورد باید بدانید را بیشتر برایتان بازگو خواهم کرد .

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

نکات مهمی که باید در انجام میکروبلیدینگ به آن اهمیت دهید.

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ دائمی نیست

بر خلاف تاتو های قدیمی ، میکروبلیدینگ دائمی نیست . در واقع یک جور آرایش نیمه دائم محسوب می شود . دوام اولیه آن حدود 6 ماه است و اگر ترمیم شود تا سالها خواهد ماند . یعنی برای انکه همیشگی شود نیاز به ترمیم دارد. در واقع جوهر میکروبلیدینگ اگر ترمیم نشود کمرنگ خواهد شد.

اینرا هم بخوان :  مزایا و معایب هاشور ابرو را بهتر بشناسیم

افرادی که دارای پوست چرب، اگزما، جوش های بدخیم مناسب میکروبلیدینگ نیستند

معمولا میکروبلیدینگ بر روی همه ابروهای طبیعی و تاتو نشده قابلیت اجرا دارد مگر اینکه پوست بسیار چرب باشد یا مشکل و عارضه داشته باشد که در اینصورت میکروبلیدینگ انجام نمی شود .

افرادی هم هستند که حساسسیت شدید پوستی دارند و با کوچکترین خراشی خونریزی می کند. به این افراد و البته خانمهای باردار هم توصیه می شود که میکروبلیدینگ انجام ندهند.

میکروبلیدینگ : همه چیزهایی که قبل از انجامش باید بدانید.

میکروبیلدینگ باید توسط پیگمنتر انجام شود.

میکروبلیدینگ

متخصص میکروبلیدینگ کسی است که دوره های آموزش آرایش دائم را با موفقیت گذرانده و مجوز انجام اینکار را دارد . بالطبع اگر سراغ کسی غیر از متخصص کار بروید ممکن است دچار صدمات و آسیب های غیر قابل جبرانی شوید.

درد انجام میکروبلیدینگ را در نظر بگیرید

میکروبلیدینگ

انجام میکروبلیدینگ توسط پیگمنتر معمولا با بی حسی همراه خواهد بود . ولی چون با سوزن های ظریفی اینکار در پوست وارد می شود پس ممکن است درد جزئی را متحمل شوید.

بعد از انجام کار دپرس نشوید

میکروبلیدینگ

بلافاصله بعد از انجام میکروبلیدینگ ، وقتی ابروهای خود را ببینید خواهید دید که بسیار پررنگتر از ان چیزی هستند که فکرش را می کردید . اما نباید نگران و دلهره داشته باشید زیرا که این طبیعت کار میکروبلیدینگ است. در واقع بعد از گذشت یک هفته ، تازه به تثبیت رنگ خواهد رسید و آن موقع شما تا حدودی رنگ طبیعی میکروبلیدینگ را مشاهده خواهید کرد .

مراقبتهای قبل از میکروبلیدینگ را قراموش نکنید

میکروبلیدینگ

هر گونه از تکنیکهای و روشهای آرایش دائم ، دارای مراقبتهایی است که باید چند روز قبل از انجام آن به انها باید عمل کرد. برای میکروبلیدینگ نیز همین موضوع صدق می کند . این باید و نباید ها توسط متخصص میکروبلیدینگ به شما گفته خواهد شد .

اینرا هم بخوان :  اموزش هاشور ابرو

مراقبتهای بعد از میکروبلیدینگ را هم جدی بگیرید.

میکروبلیدینگ

مراقبتهای بعد از انجام میکروبلیدینگ هم مهم هستند . مراقبتهایی نظیر دوری از نور مستقیم خورشید و ……..که برای تثبیت رنگ میکروبلیدینگ به شما گفته می شود . ویا پمادههایی که به شما توصیه می شود انجام دهید یا ندهید. همه را باید جدی بگیرید که رنگ میکروبلیدینگ شما ثبیت شود و نتیجه دلخواه شما انجام شود . البیته شما از این قسمت سایت می توانید تمامی این مراقبتها را ملاحظه کنید .

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *