فرق اکستنشن مژه والیوم روسی با کلاسیک را می دانید؟

اگر اهل اکستنشن کردن مژه ها باشید و به یک سالن خوب اکستنشن مراجعه کنید با اسامی و مدل های متنوع اکستنشن مژه مواجه می شوید . در این مقاله ما شما را با انواع اکستنشن مژه و مدلهای مختلف آن آشنا می کنیم و فرق بین آنها را برایتان توضیح می دهیم .

[elfsight_instagram_feed id=”37″]

آموزش چسباندن مژه مصنوعی

انواع اکستنشن مژه را می شناسید ؟

انواع اکستنشن مژه
انواع اکستنشن مژه

اکستنشن مژه کلاسیک را بشناسیم

اکستنشن مژه کلاسیک
اکستنشن مژه کلاسیک

اکستنشن مزه کلاسیک ابتدایی ترین و اصلی ترین اکستنشن مژه ای است که در حال حاضر هم در بسیاری از ساللن ها و آرایشگاهها انجام می شود و طرفداران زیادی دارد . این اکستنشن اینگونه انجام می شود که بر روی هر تار مژه یک تار اکستنشن مژه کاشته و چسبانده می شود . بنابراین نتیجه کار نهایی طبیعی می شود. در واقع طبییعی بدون بدیهی ترین خاصیت اکستنشن مژه کلاسیک است . تراکم تارهای اکستنشن با مژه ها یکی می شود .

آموزش چسباندن مژه مصنوعی

برای ترمیم این اکستنشن با توجه به افتادن مژه ها بین دو هفته تا سه هفته نیاز است که بعد از دو تا سه هفته انجام شود .

اکستنشن مژه والیوم روسی (اکستنشن مژه چند بعدی)

حتما زیاد شنیدی اکستنشن دوبعدی ، سه بعدی و تا شش بعدی . همه ی این نامها اشاره به اکستنشن مژه والیوم روسی دارند . نحوه چسباندن تارهای اکستنشن بدینگونه است که بر خلاف اکستنشن مژه کلاسیک که برای هر مژه یک تار اکستنشن مژه چسبانده می شود بین دو تا 6 تار چسبانده می شود . با توجه به تعداد دو تا 6 برابری اکستنشن مژه ، بنابراین واجب است که تارهای اکستنشن از جنس طبیعی و بسیار نازک باشند تا نتیجه کار مصنوعی به نظر نرسد و از همین جنس اکستنشن های طبیعی هم استفاده می شود .

اکستنشن مژه مگا والیوم
اکستنشن مژه مگا والیوم

چون تراکم تارهای اکستنشنی زیاد است دوام آن نیز بیشتر از اکستنشن مژه کلاسیک است . در واقع این سبک از کشور روسیه نشات گرفته است و بین خانمهای روسی بسیار رواج دارد .

اینرا هم بخوان :  اکستنشن بدون چسب در غرب تهران

اموزش اکستنشن مژه هیدن

اکستنشن مژه مگا والیوم را هم بشناس.

اگر اکستنشن والیوم را طوری انجام دهیدم که تعداد تارهای اکستنشن شده بین عدد 7 تا 9 باشد اکستنشن مژه مگا والیوم می شود .

 در واقع در این روش از 7 تا 9 تار اکستنشن بر روی مژه ها استفاده می شود .- 7D -88D-9D – با توجه به تعداد تارهای زیاد از اکستنشن والیوم بسیار پر پشت تر و حجیمتر خواهد بود .

انواع مدل اکستنشن مژه

✅اکستنشن به روش تاربه تار
✅عربی
✅لونه زنبوری
✅عروسکی
✅بعد دار
✅اداری
✅خلیجی
✅کوک
✅پر
✅روسی
✅فشن
✅ال
✅ایتالیائی یا فانتزی
✅ریمیکس
✅صلیبی
✅خورشیدی
✅مخملی ابریشمی
✅پروانه ایی
✅اهوایی
✅پرچمی
✅گربه ایی

این مدلهای با توجه به فرم و حالت مزه و چشمها تعیین و نامگذاری می شوند. مثلا شنیده این که فلانی چشم گربه ای است . اکستنشن مژه چشم گربه ای مخصوص چنین فرم چشمهایی است . یا اکستنشن مژه اداری باید کوتاه انتخاب شود .

مقاله ای که خواندید از دسته مقالات آموزشی اکستنشن مو مژه از وبلاگ کلبه ارزو بود. در صورتی که تمایل دارید آرایشگری مو رو به صورت کامل فرا گیرید می توانید در دوره آموزش اکستنشن مژه  آموزشگاه کلبه آرزو شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *